+420 731 579 550
Klidný rodinný dům 4+1 v Bezděkově u Žatce – Bezděkov
Marie Rákos Jelenčičová
Marie Rákos Jelenčičová
Realitní makléřka
VolnéRealiťák roku 2025

Prodej rodinného domu · Žatec

Rodinný dům 4+1 Bezděkov, Žatec

Bezděkov · 90 m² užitné · 169 m² pozemek · Osobní vlastnictví

1 799 00019 989 Kč/m² · 90 m²

vč. provize realitní makléřky a kompletního právního servisu

Domluvit prohlídku

Reakce do 30 minut · Konzultace zdarma

O nemovitosti

Klidný rodinný dům 4+1 v Bezděkově u Žatce

Útulný dům 4+1 s vlastní předzahrádkou a pergolou v klidném Bezděkově, 9 km od centra Žatce. Vlastní parkování pro 5 aut, bezbariérový přístup, dětské hřiště přímo v sousedství.

01Pro koho je ideální

Pro rodiny s dětmi hledající klidnější bydlení s vlastní zahradou nebo pro ty, kteří chtějí utéct z ruchu města — a přitom mít Žatec se vším potřebným do 15 minut autem.

02Dispozice (90 m²)

Dvě nadzemní podlaží, 2 obývací pokoje, 2 ložnice, kuchyně, koupelna, samostatné WC, předsíň a kotelna. Půda s potenciálem dalšího využití (pokoj, ateliér, sklad). Zastavěná plocha 97,8 m² na pozemku 169 m².

03Komfort a vybavení

Bezbariérový přístup, 5 parkovacích stání u domu, nově zavedená kanalizace, vyměněná okna (2002), elektrický bojler na teplou vodu, ústřední topení na tuhá paliva. Smíšená konstrukce se zděným bytovým jádrem.

04Klid venkova

Bezděkov je tichá lokalita s vlastní přírodou v okolí — daleko od ruchu hlavní silnice. Žatec se vším potřebným (obchody, školy, lékař) je 9 km autem. Pro děti je k dispozici hřiště přímo v sousedství.

Virtuální prohlídka 3D

Projděte si dům virtuálně

Prozkoumejte každou místnost z pohodlí domova — než se rozhodnete přijet osobně.

Fotogalerie

Prohlédněte si dům

Parametry nemovitosti

Co dům nabízí

90 m²
Užitná plocha
169 m²
Pozemek
4+1
Dispozice
Osobní
Vlastnictví
2 NP
Počet podlaží
Smíšená
Konstrukce
5 stání

Klid venkova
Bezděkov je tichá lokalita s přírodou v okolí — daleko od ruchu města.
🚗
Žatec 9 km autem
Veškerá občanská vybavenost (obchody, školy, lékař) rychle dostupná.
🛝
Hřiště v sousedství
Bezpečné prostředí pro děti přímo u domu.

Bydlení

🏡
Vlastní zahrada s pergolou
Místo k odpočinku, grilování i posezení s přáteli — soukromě, bez sousedů přes plot.
🅿️
5 parkovacích stání
Žádné starosti s parkováním — i pro návštěvy nebo druhé auto.
Bezbariérový přístup
Vhodné i pro seniory nebo rodiny s malými dětmi a kočárky.
🏠
Půda k využití
Potenciál rozšířit obytný prostor — další pokoj, pracovna nebo sklad.

Hodnota

📜
Osobní vlastnictví
Žádné komplikace s družstvem — snadná hypotéka, snadný převod.
💰
Vstupní cena pod 1,8 mil. Kč
Málokdy najdete dům s vlastním pozemkem za tuto cenu v Ústeckém kraji.
🔨
Postupná rekonstrukce dle vás
Dům je obyvatelný — žádné nutné okamžité opravy. Designujte podle vlastních představ.
⚖️
Cena vč. právního servisu
Žádné skryté poplatky. Profesionální zastupování při jednání.

Hypoteční kalkulačka

Kolik byste platili měsíčně?

Orientační výpočet pro tento dům. Posuňte parametry a uvidíte změnu okamžitě.

Měsíční splátka hypotéky

8 330

Cena domu: 1 799 000 Kč · Vlastní zdroje: 359 800 · Úvěr: 1 439 200

20 %(359 800 Kč)
1050
25 let
1030
4.9 % p.a.
3.57.5
Celkově zaplaceno
2 498 935
Z toho úroky
1 059 735

Orientační výpočet anuitní splátky. Konečná sazba závisí na bonitě, příjmech a dalších faktorech.

💡 Marie spolupracuje s hypoteční poradkyní. Pokud chcete přesný výpočet na míru, zaškrtněte „Chci řešit i hypotéku" v poptávce níže.

Další krok

Sedí vám to? Pojďte si dům prohlédnout

Marie vám obvykle do 30 minut zavolá a domluvíme termín, který vám vyhovuje.

Reakce do 30 minut · Konzultace zdarma

Lokalita

Vše důležité do 10 minut pěšky

Bezděkov · Louny

Otevřít v Google Maps →

Obchody a služby

🛒
Penny Market Žatec
~9 km · 12 min autem
🛒
Albert Žatec
~9 km · 12 min autem
🏥
Nemocnice Žatec
~9 km · 13 min autem
💊
Lékárny v Žatci
~9 km · 12 min autem
📮
Česká pošta Žatec
~9 km · 12 min autem

Školy

🏫
Základní školy v Žatci
~9 km · 12 min autem
👶
Mateřské školy v Žatci
~9 km · 12 min autem

Vlakové nádraží Žatec
~9 km · 13 min autem
🏛
Centrum Žatce
~9 km · 12 min autem
🚗
Chomutov
~30 km · 35 min autem
🚗
Praha
~70 km · 1 h autem

Reálné recenze klientů Marie

Co o spolupráci říkají klienti

Vše zařídila — od vyklizení bytu, přes jeho předání až po převody energií. Její lidský přístup a profesionalita mi celý proces nesmírně usnadnily. Vřele doporučuji.
Olga Tomovová
Prodej bytu
Profesionální, rychlý a hlavně ochotný přístup. Když jsem měl dotaz, vše vysvětlila — a pomohla i s věcmi, které byly nad rámec naší spolupráce. Po celou dobu jsem mohl být v naprostém klidu.